Video lekcje języka chorwackiego w Chorwacja Cafe.
Booking.com

Video lekcje języka

Język Chorwacki

Chorwacja Cafe jest serwisem o Chorwacji, wakacjach w Chorwacji, chorwackim stylu życia, chorwackich zwyczajach i chorwackiej kuchni. Jednak nie samą plażą, wycieczkami i jedzeniem człowiek żyje 🙂 Jest też język chorwacki, który jest mi bardzo bliski. Ukończyłam bowiem studia na kierunku filologia chorwacka , gdzie oprócz historii, literatury i kultury Chorwacji, studiowałam język chorwacki. Pewnie nie jestem w związku z tym obiektywna ;), ale uważam, że język chorwacki jest pięknym językiem i warto go poznać, aby w Chorwacji czuć się jeszcze lepiej i jeszcze swobodniej. W Chorwacja Cafe znajdziecie szeroki wachlarz możliwości poznawania i uczenia się tego języka w sposób ciekawy, oryginalny i z humorem!

Wszystko podane jak na tacy 🙂 Całkowicie bezpłatnie oczywiście!

Specjalnie dla Was przygotowałam słówka, wyrażenia, przysłowia, powiedzenia, cytaty, wypowiedzi w konkretnych tematach. A wszystko to w bardzo praktycznym schemacie i starannie przygotowane. Tak, żeby nauka była przyjemna a wszystkie materiały były przydatne i użyteczne na poczet przyszłych wakacji 🙂 Przygotowałam coś jeszcze, coś absolutnie specjalnego i coś zupełnie nowego!

Regularne lekcje video na naszym kanale na YouTube.

Jest to cykl lekcji języka chorwackiego z moimi autorskimi pomysłami , praktycznymi wskazówkami i ćwiczeniami , które pomogą Wam oswoić język chorwacki i znaleźć z Chorwatami wspólny język! W filmikach video znajdziecie wyjątkowe ćwiczenia i dialogi , które pozwolą Wam swobodnie i z humorem poznawać język chorwacki. Wszystkie szczegóły dotyczące bieżących i planowanych lekcji znajdziecie oczywiście w serwisie oraz na naszym fanpagu (Facebook). I co najważniejsze nowe video lekcje będą pojawiały się regularnie na kanale na Youtube.

Już teraz możecie zobaczyć zwiastun tego co Was czeka 🙂

 

Co Wy na to?

ZACZNIJCIE SWOJĄ PRZYGODĘ Z JĘZYKIEM CHORWACKIM JUŻ DZIŚ!!!

Korzystajcie, notujcie, uczcie się, komentujcie. W razie pytań zapraszam do KONTAKTU.