Booking.com

Biuro reklamy

Chorwacja Cafe została stworzona z pasji i miłości do Chorwacji i języka chorwackiego.

Chorwacja Cafe – blog o Chorwacji i języku chorwackim.

Serwis Chorwacja Cafe jest sprofilowany i z należytą starannością ukierunkowany w zakresie wiedzy o Chorwacji, wyjazdów wakacyjnych do Chorwacji, języka chorwackiego i chorwackiego stylu życia. Wielką uwagę przykładamy do tego, aby Chorwacja Cafe miała duży potencjał opiniotwórczy w zakresie wiedzy o Chorwacji, języka chorwackiego, wyjazdów do Chorwacji oraz życia w Chorwacji. Chorwacja Cafe cechuje się aktywnym, dalekosiężnym i skutecznym dotarciem do odpowiednio dobranej grupy Czytelników, którzy z zapałem czytają o Chorwacji, z entuzjazmem dzielą się doświadczeniami związanymi z Chorwacją i dla których Chorwacja ma pozytywny kontekst. Chorwacja Cafe jest wyjątkowym miejscem z merytorycznymi, ciekawymi i angażującymi miłośników Chorwacji materiałami dotyczącymi Chorwacji i nauki języka chorwackiego,ze szczególnym naciskiem na:

  • rzetelne i inspirujące treści o Chorwacji
  • dobry styl artykułów dotyczących Chorwacji, wakacji w Chorwacji, aktualności z Chorwacji
  • cykl lekcji języka chorwackiego ze szczególnym naciskiem na kompetentne i profesjonalnie zrealizowane materiały video
  • aktywny i systematyczny kontakt z Czytelnikami poprzez media społecznościowe (Facebook, Instagram, Twitter) oraz wysoce angażujące Czytelników sekcje serwisu takie jak: relacje uczestników, rankingi, zdjęcie dnia itp.
  • starannie wyselekcjonowane i w większości samodzielnie wykonane zdjęcia o tematyce chorwackiej, turystyce chorwackiej, życiu w Chorwacji i kuchni chorwackiej

Formy współpracy:
Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy i reklamy odpowiedniej dla tematyki serwisu jak np :

  • mecenat nad lekcjami video języka chorwackiego
  • lokowanie produktów we wpisach poradnikowych lub sesjach zdjęciowych
  • konkursy
  • recenzje
  • ponadto w serwisie dostępna jest pełna gama produktów reklamowych typu: Billboard, Double Billboard, Navibox, Video Ad itd.

Szczegóły dostępne w bezpośrednim kontakcie z Biurem Reklamy: reklama@chorwacjacafe.pl

Szczególnie chętnie też angażujemy się w nietuzinkowe, skrojone na miarę kreatywne projekty, które są przede wszystkim ciekawe dla naszych Czytelników i pomagają w realizacji celów biznesowych naszych Klientów. Każda tego typu współpraca jest rozpatrywana i wyceniana indywidualnie.

Zainteresowanych podjęciem współpracy, prosimy o kontakt:

Chorwacja Cafe
reklama@chorwacjacafe.pl

Booking.com