Rankingi

Torba ChorwacjaCafe

Oferty

W Chorwacja Cafe znajdziecie oferty noclegów w Chorwacji.

„BAZA NOCLEGÓW” powstała po to, aby każdy kto wybiera się do Chorwacji mógł wybrać dla siebie idealne miejsce, CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE!

 

Pamiętajcie, że „BAZA NOCLEGÓW” to swego rodzaju „tablica z ogłoszeniami”, na której właściciele apartamentów / pensjonatów/ hoteli/ kwater prywatnych, zamieszczają swoją ofertę wynajmu wakacyjnego, podając swoje bezpośrednie kontakty (e-mail / telefon itp.)

Chorwacja Cafe nie pośredniczy w wynajmie kwater i nie pobieramy od turystów żadnych opłat.

Wszelkie pytania związane z wynajmem / cenami / terminami / rezerwacją, proszę kierować BEZPOŚREDNIO  do właścicieli kwater.

 

Bezpośredni kontakt z właścicielami nieruchomości!

Zależy nam na tym, aby właściciele nieruchomości wakacyjnych mieli możliwość dotarcia bezpośrednio do turystów z Polski. 

 

Twórzmy „BAZĘ NOCLEGÓW” WSPÓLNIE!

Chcemy, aby „BAZA NOCLEGÓW” w Chorwacja Cafe stała się miejscem tworzonym wspólnie i aby stała się kopalnią wiedzy, informacji i bazą sprawdzonych kwater.
Dlatego chcemy tutaj zamieszczać także Wasze opinie, komentarze i polecenia.

Jeżeli byliście w którymś z zamieszczonych przez nas hoteli / apartamentów, koniecznie wpisujcie pod danym noclegiem swoje opinie i wrażenia z pobytu. Będą to bardzo cenne wskazówki dla innych osób zainteresowanych tą lokalizacją.

 

Twórzmy najlepszą, bezpłatną i największą bazę wiedzy dotyczącą noclegów w Chorwacji!

Budujmy naszą bazę kwater z bezpośrednimi kontaktami do właścicieli apartamentów!

 

„BAZA NOCLEGÓW” tworzy się cały czas i na bieżąco będą dodawane kolejne ciekawe miejsca. Jest ich tak dużo w Chorwacji, że potrzebujemy czasu, aby je wszystkie zebrać!

 

Dzielmy i wymieniajmy się swoimi doświadczeniami, informujmy, bierzmy udział w dyskusjach, komentujmy.

 

Zapraszamy także na nasze lekcje języka chorwackiego. Tam znajdziecie m.in instrukcje jak po chorwacku prowadzić korespondencję odnośnie rezerwacji noclegów! Zapraszamy!